Ерджієс

Ерджієс – один з найпопулярніших курортів Туреччини, на якому створені всі умови для комфортного гірськолижного відпочинку – різноманітні траси для катання на гірських лижах, підйомники, індивідуальні заняття з інструктором. Курорт знаходиться в південно-східній частині Анатолійського плоскогір’я в східній Каппадокії на горі Ерджієс (3916 метрів над рівнем моря). Завдяки континентальному клімату, тут випадає дуже багато снігу. Глибина снігового покриву становить 2 метри.
Популярність Ерджієс зростає з кожним роком. На курорті можна не тільки зайнятися гірськолижним спортом або альпінізмом, а й прогулятися по національному парку Гереме, яка входить до спадщини ЮНЕСКО.
Ерджієс вельми привабливий для сімейного відпочинку. Під наглядом професійних інструкторів діти можуть долучитися до гірськолижного спорту або весело провести час в дитячому клубі на станції або в готелі.
До зимового курорту Ерджієс дістатися нескладно. Час у дорозі від найближчого аеропорту м Кайсері (Erkilet International Airport) становить 30 хвилин. Багато готелів, розташовані в стародавньому місті Кайсері, організують трансфер до лижних схилів.
Курорт пропонує гостям кафе і ресторани, продуктові магазини, пункти прокату лиж, камери схову, магазини з продажу лиж і спорядження, оздоровчий центр і басейни при готелях.

Кухня регіону

У перервах між катанням або ввечері обов’язково варто спробувати страви, характерні для цього регіону – бастурму, манти, ягламу (турецька лазіння), катмері (листкові коржі з різноманітною начинкою). Все це можна замовити не тільки у великих ресторанах, що знаходяться на вході до спусків Текір, Хаджілар і Хісарджік, але і в автентичних ресторанчиках, оброблених каменем гори Ерджієс. Крім того, до послуг гостей безкоштовна зона для пікніків і барбекю, розташована в області Текір.

Каппадокія
Каппадокія розташована в центрі півострова Мала Азія. З півдня вона обмежена горами Ерджієс і Хасан і простягається на північ рядами долин до річки Кизил-Ірмак і солоного озера Туз. Починаючи з 3000 років до н. е. і до сьогоднішнього дня, Каппадокія перебувала під владою ассірійців, хетів, фрікійцев, королівства Каппадокія, римської, візантійської і османської імперій. У цій області виникло виключно мальовниче поєднання природи та історії. Чарівні димоходи й геологічна структура Каппадокії не мають аналогів в світі. Вони були утворені в результаті ерозії туфу, що знаходиться під тривалим впливом вітру, і спускаються по схилах паводкових вод. Природні димоходи вплинули і на людей, які жили в цій області і стали влаштовувати вдома і церкви прямо всередині них. До сих пір на стінах цих місць можна побачити стародавні фрески в якості слідів цивілізацій, що існували тут тисячі років тому. Область Каппадокії є важливим центром, куди приїжджають люди з усього світу, щоб насолодитися видом таких місць, як Ургюп, Гореме, Уч Хісар, Аванос, Зелве. У кожному з цих районів знаходяться печери, що представляють історичну цінність. Щорічно печери відвідують понад 2 млн. туристів.
Перебуваючи в Каппадокії обов’язково варто здійснити політ на повітряній кулі, який подарує вам незабутні враження. Польоти можливі в будь-який час, головною умовою є відповідна погода.
Каппадокія красива в будь-який час року. А взимку цей край перетворюється на справжню казку під снігом. Після прогулянок по долинах і екскурсій приємно посидіти в затишному теплом кафе за чашкою зігріваючого яблучного чаю або смачного турецької кави.

Ми чекаємо на Вас! Відпочивайте разом з нами.

Ми завжди на зв'язку!
+38 067 320 2844